Ікра минтаю - користь і шкода

ікра минтая користь і шкода

Серед риб тріскового виду найбільше популярний минтай. Його виловлюють у великих кількостях і відправляють не тільки в магазини, а й в їдальні закладів санаторно-профилакторного типу. А це говорить про те, що минтай має не тільки харчову цінність, але і корисні для здоров`я людини властивості.

Чимала кількість дієтологів рекомендує систематично вводити минтай в свій раціон. Практично повністю ця риба складається з води і білка, який легко засвоюється організмом. Унікальний склад риби робить її ефективною при вірусних, сечостатевих і грибкових захворюваннях.

Чим корисна ікра минтая?




Найціннішою частиною риби є ікра. Користь і шкода ікри минтая добре відомі тим, хто намагається контролювати свою вагу. Ікру минтая можна вживати у вареному або смаженому вигляді або в якості компонентів деяких страв. А ось користь консервованої печінки і ікри минтая спірна, оскільки при такому способі заготовки використовуються шкідливі консерванти. Крім цього в магазинній ікрі багато солі, що не корисно для здоров`я.

Користь ікри минтая обумовлена її чудовим складом, в який входить не тільки білок, але і вітамінно-мінеральний комплекс.Большое кількість білка і поживних речовин в складі ікри минтая роблять її корисною тим, кому необхідно поправити своє здоров`я, відновитися після хвороби або відновити фізичні сили . Печінка минтая допомагає людям, які мають поганий зір і проблеми з щитовидною залозою.

калорійність ікри минтая досить низька. На 100 г ікри припадає близько 132 ккал. Це дозволяє вживати її в невеликих кількостях в дієтичному харчуванні для поповнення нестачі корисних речовин.

Ікру і печінку минтая треба з обережністю вживати людям, які мають алергічні реакції і страждають серйозними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, в іншому ікра цієї риби нешкідлива.

Відео: Ікра минтаю. доступний делікатес

Відео: Ікра минтаю. Контрольна закупівля. Випуск від 17.11.2015

Відео: Ікра минтаю Санта Бремор

Відео: минтай КОРИСТЬ І ШКОДА | чому минтай продається без голови, минтай чим корисний, минтай склад,

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!