Як займатися в тренажерному залі без тренера?

як займатися в тренажерному залі без тренера

Записуючись в тренажерний зал, доведеться вирішувати, як для вас краще - займатися з тренером або без нього. Згідно зі статистикою більше половини людей віддає перевагу самостійних занять. На думку фахівців, займатися без тренера можна, якщо хочеться позбутися від зайвих кілограмів, а щоб набрати вагу - краще заручитися допомогою тренера.

Як займатися в тренажерному залі без тренера?




Основна перевага занять разом з фахівцем полягає в дисципліні і постійному контролі. Тренер стежить за тим, щоб вправи виконувалися правильно, а це дуже важливо для отримання результату. Говорячи про те, як займатися в залі без тренера, хотілося б дати одну корисну пораду - обов`язково підготуйтеся заздалегідь і ще вдома складіть для себе комплекс, переглянувши відповідні вправи. Приділіть увагу і техніці, щоб в залі можна було повторити все без проблем. До того ж це дозволить розібратися, як зрозуміти, чим я хочу займатися, і на яких тренажерах можна буде досягти хороших результатів. Фахівці відзначають, що при виконанні вправ, які подобаються, можна отримати ефект набагато швидше.




Схема заняття в тренажерному залі:

  1. Починати необхідно з розминки, мета якої полягає в розігріві м`язів. Це важливо для підготовки організму до навантаження, а також для зниження ймовірності отримання травм. Для розминки досить буде протягом 5-ти хв. побігати на доріжці або покриття велосипед. Для підготовки суглобів рекомендується зробити обертальні рухи головою, руками, тазом і ногами. Рухатися необхідно зверху вниз.
  2. На обраних тренажерах важливо встановити правильний вага, щоб вдалося зробити 20 повторень за один підхід. З`ясовуючи, як дівчині займатися в залі без тренера, варто зауважити, що важливо дотримуватися послідовність тренування. як зрозуміти чим я хочу займатисяСпочатку навантаження повинні отримати ноги і стегна, потім, йде спина і груди. Після цього варто перейти на руки і плечі, а закінчується все прокачуванням преса.
  3. В кінці тренування варто зробити затримку, щоб на наступний день не мучиться від м`язового болю. Для цього необхідно на протязі п`яти хвилин в спокійному темпі побігати на доріжці або поїздити на велосипеді.

Варто дати ще один корисний порада - не загострювати увагу на одних і тих же вправах, оскільки м`язи мають властивості звикати до навантаження. Саме тому регулярно міняйте комплекси. Ведіть щоденник, де записуйте свої результати для контролю.

Відео: тренування в спортзалі для початківців - як себе змусити займатися спортом

Відео: Якщо займаєшся без тренера)))))

Відео: Помилки новачків в тренажерному залі

Відео: Тренування для дівчат-новачків в тренажерному залі. Частина 1

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!