Зелена кава: відгуки про шкоду

зелена кава відгуки шкоду

Якщо ви ще не пробували Зелена кава, але вам хотілося б, варто дізнатися, чим потенційно шкідливий цей продукт. Найкраще дізнатися це з відгуків інших людей, які вже випробували на собі дію цього продукту.

Шкідливі властивості зеленого кава

У багатьох випадках вирішувати, шкідливий або корисний зелений кави, необхідно виходячи з особливостей організму. Якщо у вас є деякі з протипоказань, найімовірніше, вам цей продукт принесе тільки шкоду. До протипоказань відносяться:

  1. Глаукома.
  2. Період вагітності і лактації.
  3. Гіпертонія.
  4. Остеопороз.
  5. Діарея та інші розлади кишечника.

Якщо у вас є щось з цього списку, відповідь на питання шкідливо пити зелений кава для вас буде позитивним.

Зелена кава: відгуки про шкоду

Ми відібрали відгуки, які показують, який потенційну шкоду може принести вживання зеленої кави.

«Мені зелена кава не допоміг. Чим більше його п`ю, тим більше нудить, зазнала тиждень і кинула. Звичайно, розумію, що за такий час рано було чекати результат. Але є після нього через нудоти реально не хочеться. Багато цьому радіють, а я не хочу худнути такою ціною »




Катерина, 25 років, перекладач (Самара)


«У мене від кави почалися проблеми з кишечником. За два рази в день проносило. Я кинула на третій день, набридло. У мене і до цього не все гладко було, а потім взагалі ... »

Олена, 36 років, менеджер продажів (Єкатеринбург)





«Я пила каву по 4-5 чашок в день 3 тижні, а потім у мене став постійно хворіти лівий бік під ребрами. Не знаю, може це загострення гастриту, може через кави »

Марія, 41 рік, педагог (Кострома)


«Я п`ю каву ось уже майже місяць за порадою подруги. Все ніби нічого, ходжу на аеробіку, худну потроху. Ось тільки зла якась стала, дратівлива, весь час до всіх чіпляюся. Раніше я такою не була. Не знаю, може це через те, що я цю каву багато занадто п`ю, а мені його смак не подобається, ось і зриваюся на оточуючих »

чим шкідливий зелену каву

Світлана, 28 років, кадровик (Вологда)


«У мене з побічних ефектів тільки нудота. Як вип`ю, так нудить хвилин 30-40, потім начебто нічого. Просто нудота, ніяких блювотних позивів і всього такого іншого. Але все одно неприємно. Напевно, через це тільки і худне, їжа не лізе в такому стані »

Карина, 21 рік, студентка (Новосибірськ)


Як правило, якщо ви уважні до протипоказань і п`єте каву по інструкції, надто вже складних побічних дій цей напій не дає ...

Відео: Зелений кави для схуднення. Мій відгук.

Відео: зелена кава з імбиром відгуки

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!