Девід бекхем повеселив учасників прес-конференції, відповівши на дзвінок

Девід Бекхем

У Девіда Бекхема, безсумнівно, розвинене почуття гумору. Відомий футболіст розсмішив всіх присутніх на прес-конференції, яка пройшла після благодійного матчу Unicef, організованого в допомогу дітям.

упущена можливість

Журналісти задавали екс-капітану збірної Англії свої питання, а він дружелюбно відповідав на ніх.Одін з репортерів записував слова Бекхема на телефон і в момент монологу спортсмена мобільний несподівано задзвонив. Девід не розгубився і взяв трубку замість господаря, але, очевидно, абонент, почувши інший голос, збентежився і не промовив жодного слова.

Тепер той, що дзвонив кусає собі лікті, упустивши шанс поспілкуватися з футбольною зіркою.

Знаменитий футболіст вирішив повісити публікуВід серйозності Девіда не залишилося і слідуБекхем взяв трубку за журналіста

Благодійна гра, після якої стався кумедний епізод, пройшла в Манчестері. На поле стадіону «Олд Траффорд» зустрілися збірна Англії та Ірландії і об`єднана команда світу.

Британці змогли перемогти суперників з рахунком 3: 1. У поєдинку дублем відзначився Майкл Оуен і по разу забили Пол Скоулз, Дуайт Йорк.

На 75-й хвилині зустрічі трапився ще один цікавий момент, героями якого став Бекхем і його 16-річний син Бруклін. Знаменитий батько поступився йому своїм місцем на полі і Бекхем-молодший гідно відіграв за нього 15 хвилин.

Бруклін замінив батька в благодійному матчіСинові прославленого футболіста не звикати виходити на полеДевід і Бруклін
Юний футболіст розминається під оплески фанатівМолодший Бекхем відіграв 15 хвилинБруклін всерйоз захоплюється фотографією, а не спортом