Як довести себе до анорексії?

як довести себе до анорексії

Багато помилково вважають, що анорексія - Це надмірна худорба. Насправді, це не так, худоба називається дистрофією і є наслідком анорексії. А ось такий популярний нині термін позначає захворювання, повна назва якого - нервова анорексія. Цей стан характеризується розладом прийому їжі, сильним і навмисним зниженням ваги. Як правило, бажання стати стрункішою в цьому випадку стає патологічним і нерозривно пов`язане зі страхом сильно набрати у вазі.

Як довести себе до анорексії?

Насправді, питання про те, як викликати анорексію, дуже простий. Представляємо список шкідливих порад, які буквально за кілька місяців перетворять здорову, квітучу дівчину в ослаблене істота з розладом харчування:

  1. Постійно випробовуйте почуття провини за їжу. З`їдаючи, що б там не було, навіть лист салату, докоряйте себе, називайте ненажерою і забороняйте собі підходити до холодильника ще 3 дні.
  2. Обов`язково використовуйте аноректики для схуднення. Чим сумнівні таблетки, їх склад і походження, тим краще! А дозування, зазначена на упаковці - це для слабаків, ви можете приймати аноректики необмежено.
  3. Замість того щоб їсти тричі на день, їжте повноцінно тільки на сніданок, а решту часу пийте воду. Тільки воду - інші напої дуже калорійні.
  4. Час від часу подумую над тим, що можна жувати їжу і не ковтати, а випльовувати. Або викликати блювоту після прийому їжі. Або, на худий кінець, пити проносне. Це прекрасний спосіб уникнути повноти!
  5. Вважайте калорії і ставте рекорди. Замість необхідного мінімуму 1200 калорій в день їжте тільки на 400-500 і менше. При виникненні почуття слабкості пийте воду.
  6. Виробіть презирливе ставлення до будь-якої їжі, особливо калорійної і жирної. Ненавидьте їжу і все, що з нею пов`язано. Уникайте сімейних вечерь і застіль.
  7. Навіть якщо ви важите 35 кг при зрості 170 - це не привід зупинятися! Ще пара кілограмів - і ви точно будете досконалістю. Всім відомо, що неможливо бути занадто худий!
  8. Якщо люди лякаються вас і запитують, чи не доводилося вам грати роль укладеної Освенцима, гордо піднімайте голову - адже у них зайву вагу, і вони просто заздрять вам!
  9. Коли вас називають жертвою анорексії, робіть здивоване вид: адже те, що ви їсте тільки 3 рази в тиждень, не можна вважати розладом харчування!
  10. Бійтеся поправитися завжди. Навіть якщо ваш вага стабільна вже 3 місяці, це не дає гарантії того, що завтра ви не наберете вагу назад!
  11. Якщо у вас пропали місячні - це не привід переживати, продовжуйте нічого не їсти.

За допомогою цієї інформації питання про те, як довести себе до анорексії, буде для вас гранично простим. Ви легко зіпсуєте собі здоров`я і знайдете замучений, ізнеможённий вид з бляклими волоссям, ламкими нігтями, сірою шкірою і дистрофією внутрішніх органів.




Так може все-таки варто замислитися і ні в якому разі не слідувати таким радам? На кону стоїть не тільки здоров`я, а й життя, так як статистика говорить про те, що 10% анорексиков вмирають через 1,5-2 роки після початку хвороби.




Вихід є - потрібно вчасно звернутися за допомогою до фахівців і тоді з`явиться шанс повернутися до нормального життя, знайти сили, життєву енергію і відновити втрачене здоров`я.

Як позбутися від анорексії?

жертви анорексії

Якщо отримати психічний розлад можна досить просто, то питання про те, як перемогти анорексію, вирішити без допомоги фахівця досить складно.

Звернувшись до фахівця, ви напевно отримаєте направлення на масу аналізів і повинні будете відвідувати лікаря-психотерапевта. Як правило, в таких випадках залучають і фармакотерапію, але тільки в якості доповнення.

В ході лікування з`ясовуються причини, через які людина отримала такий розлад, і проводяться заходи щодо їх усунення. Крім цього, прописується певний режим харчування і спеціальна відновлювальна дієта. Тільки в результаті довгого і комплексного лікування жахи анорексії можуть відступити, а організм повернеться до нормального стану.

Відео: Модний недуга: "Моя вага танув, а я вмирала". від 17.03.16

Відео: СУШКА - Як я довела себе до 8% жиру, зберігши м`язи / КОНКУРС !!!

Відео: Врятуйте свою дочку, поки вона не схудла до смерті! - Все буде добре - Випуск 585 - 20.04.15

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!