Як стати анорексічкой?

Як стати анорексічкой

Перш ніж приступити до опису докладної інструкції про те, як стати анорексічкой, ми зобов`язані вас попередити про негативні наслідки таких дій. Анорексія - захворювання не тільки тіла, а й душі. Тому наважуючись на такий крок вам потрібно ретельно зважити всі «за» і «проти» (останніх, слід сказати, в кілька разів більше, ніж перших) і краще все ж відмовитися від небезпечної затії. Але якщо ваше бажання «Хочу бути анорексічкой!» Все-таки переважує над «Хочу бути здоровою і красивою!» - То поради про те, як швидко стати анорексічкой саме для вас.

Почнемо з правил анорексічкі

  1. Заведіть собі щоденник, в який пропишіть наступні фрази: «Я хочу стати анорексічкой бо ...», «Моя вага на сьогодні становить ... кілограм, а я хочу важити ... кілограм», «Коли я стану анорексічкой я зможу ...», «Я хочу стати як ..., це мені життєво необхідно »,« Я не хочу їсти, так як це робить мене товстої ». Час від часу перечитуйте цей щоденник, доповнюйте і змінюйте написані в ньому положення.
  2. Займіться аутотренінгом і змусьте себе повірити в те, що вам дійсно не хочеться їсти, що ви буквально ненавидите їжу. Причому це стосується не тільки самого процесу їжі, але і всього, що з нею пов`язано. Ненавидьте супермаркети, кіоски з булками, навіть живих тварин (курей, кролів, корів та інших).
  3. Розвісьте по всій квартирі (особливу увагу приділіть кухні, зокрема холодильника) фотографії товстих і непривабливих дівчат, фотографії зіпсованої їжі, що розкладаються тварин - нехай це все стимулює вас НЕ Є.
  4. Зберігайте зовнішній спокій. Нехай ваші рідні та близькі ні про що не підозрюють. Інакше вони почнуть лікувати вас від анорексії примусово.

Як худнуть анорексічкі?

Для початку тобі потрібно придумати певні правила, за якими ти будеш худнути. Дозволь собі є лише певні продукти в строго певні дні тижня. Що зазвичай їдять анорексічкі? Овочі, фрукти, п`ють воду, каву. Чим менше калорій міститься в продуктах - тим менше відповідно ти набереш зайвої ваги.




Обмеж свій раціон споживанням всього 500 калорій на добу, причому доцільно розбити їх на кілька прийомом їжі, а не з`їсти все на сніданок, або ще гірше - перед сном.

При схудненні слід вести харчовий щоденник, тобто записувати в свій щоденник все, що ти сьогодні з`їла, а також регулярно зважуватися. Пізніше ти зможеш виявити закономірність з`їденого і зниження або збільшення ваги.




Якщо ти всерйоз задумалася над тим, як стати анорексічкой, то тобі потрібно збільшити кількість вживаної води. Від неї не поправляються, але вона здатна вгамувати спрагу і надати тобі трохи сил. Ще рекомендують пити побільше кави (звичайно ж, без цукру), воно здатне прискорювати обмін речовин.

вага анорексічек

вага анорексічек

Як дізнатися, чи досягла ти свого ідеалу? Порівняй свій зріст і вагу з нижченаведеними даними, і ти зможеш відповісти на свій вопрос.Для дівчата з ростом 150 см анорексіческім вважається вага 34 кг. Для росту 160 см - 40 кг, для росту 170 см - 44 кг, для росту 180 см - 48 кг.

Тобі це дійсно потрібно?

Перш ніж нанести непоправної шкоди своєму здоров`ю, задумайся над наступними відмітними ознаками анорексії:

  • блідість і сухість шкіри, випадання зубів і волосся, що стирчать кістки, відсутність жіночних округлостей;
  • постійна блювота, організм перестає сприймати їжу;
  • слабкість, втрата свідомості, апатія;
  • перепади настрою, нервові зриви, неврівноваженість, дикість;
  • анемія, порушення роботи ендокринної системи, захворювання всіх без винятку внутрішніх органів.

Ти думаєш це красиво? Подумай, будь ласка, ще раз.

Відео: Як стати анорексічкой?

Відео: KAK СТАТИ анорексічкі? СТАВИМО ПРІОРИТЕТИ !!!

Відео: ЯК схуднути, АЛЕ НЕ СТАТИ анорексічкі?!?! // Tumblr girl

Відео: how to be anorexic / як стати анорексічкой / Анорексія

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!