Як худнуть анорексічкі?

як худнуть анорексічкі

У сучасному світі ідеалом краси вважається стрункість. Можна помітити, що останнім часом розвивається культ тіла. Деякі дівчата настільки цим захоплюються, що впадають у крайнощі і починають втрачати вагу занадто активно. Анорексія є страшним захворюванням, тому ми зобов`язані нагадати про негативні наслідки. Отже, сьогодні ви дізнаєтеся про те, як худнуть анорексічкі.

Як харчуються анорексічкі?

Раціон анорексічкі досить убогий і практично позбавлений вітамінів і необхідних поживних речовин. Як правило, анорексічкі вживають певні продукти не частіше двох-трьох разів на тиждень.

Що їдять анорексічкі?




В основному в меню анорексічкі входять овочі та фрукти. Рекомендована кількість калорій, споживаних в добу у анорексічек, не перевищує 500. Чим менше калорій, тим менше буде вага. Ті, що худнуть подібним чином дівчата збільшують кількість вживаної рідини: зелений чай і каву без цукру прискорюють обмін речовин. Вода здатна вгамувати спрагу, додати сил і ненадовго обдурити почуття голоду.

Багато анорексічкі намагаються вести щоденник харчування, записують в нього все, що з`їли за день і проводять регулярні зважування.

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб стати анорексічкой, задумайтеся про те, якої шкоди здоров`ю можна нанести. анорексія чревата такими наслідками:

  1. Апатія, депресивний стан, слабкість, перепади настрою, нервові зриви і непритомність.
  2. Порушення роботи організму і різні захворювання органів.
  3. Нудота, постійна блювота, неприйняття їжі.
  4. Випадання волосся і зубів, блідість, стирчать кістки і нежіноча фігура.

Задумайтеся про те, чи так це красиво, як деякі собі уявляють.

Відео: Як схуднути? -40кг "Моя ІСТОРІЯ СХУДНЕННЯ."

Відео: Як їдять анорексічкі

Відео: Я схудла НА 20 КГ // Анорексія, харчування, моя історія, як схуднути? [1]

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!