Апельсин - користь і шкода

Апельсин користь і шкода

Апельсини - популярний фрукт, що відноситься до багатого на вітаміни підродини цитрусових. Шкода і користь апельсина для здоров`я давно вивчені і відомі лікарям, які в деяких випадках рекомендують обмежити вживання цього фрукта.

користь апельсинів

Цей помаранчевий фрукт відомий тим, що включає в себе багатий запас вітамінів, особливо, аскорбінової кислоти. Аскорбінка (вітамін С) - дуже важливий компонент харчування для збереження здоров`я і молодості: вона зміцнює імунітет, допомагає в лікуванні анемії, позбавляє організм від вільних радикалів, позитивно впливає на свіжість і пружність шкіри і волосся.

Користь соку апельсина полягає в лимонній кислоті, яка в ньому присутня в значних кількостях. Ця кислота перешкоджає накопиченню в організмі нітратів та інших шкідливих сполук.




Ефірні масла апельсина, яких дуже багато в шкірці фрукта, є природними антибіотиками і стимуляторами гарного настрою. Запах апельсинів збуджує апетит і стимулює нервову систему, допомагаючи прокинутися і підбадьоритися.

Апельсини корисні для здоров`я при серцевих і судинних захворюваннях, болісних менструаціях, гіпертонії, хронічних запорах, захворюваннях печінки і легенів.

шкода апельсинів




Протипоказані апельсини людям, які мають на них алергію. Якщо людина схильна до алергії, вживати цитрусові йому можна, але в невеликих кількостях, спостерігаючи за тим, як реагує організм.

Шкода апельсини можуть принести людям з гастритами, підвищеною кислотністю шлункового, виразковою хворобою. Обережно слід вживати апельсини при підвищеній чутливості зубної емалі. Стоматологи радять обполіскувати рот після того, як ви поласувати апельсином.

Апельсини для схуднення

Чи можна апельсини при дієті?

Апельсини під час дієти - це якісний джерело вітамінів і мінеральних речовин. Багато фрукти при дієтичному харчуванні заборонені, тому що містять багато цукру. Апельсин ж не є лідером за вмістом цукрів, тому включати його в дієту можна. Максимально корисні під час дієти червоні апельсини - вони містять речовини, що прискорюють спалювання жирів.

На думку багатьох дієтологів, апельсин входить в список продуктів, які володіють «негативною» калорійністю - при їх засвоєнні витрачається калорій більше, ніж ви отримуєте з цього фрукта. Але є апельсини для схуднення бажано часточками, а не у вигляді соку, тому що саме клітковина і представляє складність для перетравлення.


Відео: апельсин користь

Відео: Користь апельсина для здоров`я жінки

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!