Схуднути без шкоди для здоров`я

схуднути без шкоди для здоров`я

Не так складно просто кинути зайву вагу, як схуднути без шкоди для здоров`я. Сучасні новомодні дієти в багатьох випадках незбалансовані, і при дотриманні їх організм страждає від надлишку одних речовин і елементів і нестачі інших. Це згубно позначається на роботі внутрішніх органів і самопочутті.

Як схуднути без шкоди організму?

Для початку потрібно засвоїти просту істину: швидко схуднути без шкоди здоров`ю неможливо, особливо якщо мова йде про цифру більше 3-4 кг. Для організму протиприродно скидати більше 0,8-1 кг в тиждень, а значить, якщо ви худнете сильніше, ніж на 3-4 кг на місяць - ви тримаєте свій організм в стресі, який неодмінно відіб`ється і на вашій зовнішності, і на здоров`я.

У зв`язку з цим абсолютно будь-яку дієту, яка пропонує обмежитися на тиждень або 10 днів, щоб за цей час втратити 5 кг, використовувати недоцільно, так як схуднути без шкоди на ній не вийде, та й жирова тканина нікуди не піде за такий короткий час. Схуднення дасть порожній шлунок і кишечник, а також догляд зайвої рідини - а це, як ви розумієте, зовсім не спосіб схуднути без повернення.




Сам механізм того, як безпечно схуднути, виглядає приблизно так. Кожній людині для життєдіяльності необхідно якесь конкретне кількість калорій - це число можна розрахувати. Рекомендується знизити споживання калорій на 200-300 одиниць в день і додати заняття спортом, які спалюють теж 200-300 калорій. Таким чином, організм отримує дефіцит в розмірі 400-600 калорій і починає активно витрачати накопичені раніше жирові відкладення для того, щоб заповнити прогалину. В результаті вам вдається схуднути без проблем зі здоров`ям.

Як схуднути без зусиль?

На жаль, зовсім без зусиль можна тільки набрати зайву вагу і отримати целюліт. Сама суть позбавлення від зайвої ваги передбачає якісь обмеження і дії.




Виходячи з описаного вище механізму схуднення, нескладно зрозуміти, що єдиний шлях того, як схуднути без фізичних навантажень, це знизити звичайне споживання калорій відразу на 400-600 одиниць. Однак організм це переносить набагато гірше. До того ж, схудненням без зусиль це назвати дуже складно: адже щоб худнути таким способом, необхідно щодня записувати всі вжиті калорії і стежити за тим, щоб їх число не було більше необхідного.

На питання про те, чи можна схуднути без дієт, відповідь однозначна - так, можна, за умови того, що ви зміните саму систему харчування. Зараз під словом «дієта» мають на увазі короткий обмеження в їжі, що дає швидкі результати. А система харчування - це комфортний для організму правильний режим, який ви зможете підтримувати протягом усього свого життя, при цьому зберігаючи бажаний вагу. Таке харчування швидко стає звичкою, а значить, ви зможете схуднути без особливих зусиль.

Схуднути без дієт і спорту: системи харчування

В даний час розроблено багато систем харчування, починаючи від вегетаріанства, сироїдіння і закінчуючи старим добрим правильним харчуванням. Саме на останньому ми сконцентруємо свою увагу, оскільки для сучасної людини воно найбільш комфортно. Отже, основні принципи правильного харчування:

схуднути без дієт і спорту
  1. Харчування 3-5 разів на день, не дуже великими порціями.
  2. Харчування виключає важку їжу: жирне, смажене, надмірно гостре або пряне.
  3. Останній прийом їжі - не пізніше, ніж за 2-3 години до сну.
  4. Страви, які поєднують борошняні вироби з м`ясом, по можливості, виключаються: пельмені, макарони по-флотськи, біляші, бутерброди з ковбасою.
  5. Вживання ненатуральних продуктів, напівфабрикатів і фаст-фуду зводиться до мінімуму (в т.ч. сосиски, ковбаса, консерви, будь-які продукти з барвниками і ароматизаторами, а також консервантами).

Схуднення на правильному харчуванні - повільне, але зате допомагає позбутися від жирових відкладень назавжди.

Відео: Як схуднути без дієт і шкоди для здоров`я! - Все буде добре. Анонс. дивіться 14.09

Відео: Як схуднути швидко без шкоди для здоров`я

Відео: Як швидко схуднути ?! | Без шкоди для здоров`я

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!