Журавлина - користь і шкода

журавлина користь і шкода

Багато людей задаються питанням, яка користь і шкода журавлини? Насправді ягода відрізняється безліччю корисних властивостей, причому застосовують її не тільки в свіжому вигляді. Якщо вам цікаво, чи є користь і шкода в тому числі і від варення з журавлини, то сьогодні ви про це дізнаєтеся.

Журавлина користь чи шкода для здоров`я?




В першу чергу хочеться сказати про користь журавлини для здоров`я жінки і чоловіків в цілому. Її використовують в наступних ситуаціях:

  1. Для збільшення працездатності і тонусу організму при різного виду навантаженнях.
  2. Для очищення організму від шкідливих речовин і шлаків.
  3. Журавлина застосовується для профілактики захворювань сечової системи.
  4. Кисіль з журавлини, користь і шкода якого ми сьогодні описуємо, дозволяє стабілізувати загальне самопочуття при ревматизмі, гіпертонії і цукровому діабеті.
  5. Розтерта з медом журавлина стане відмінним засобом для профілактики атеросклерозу.
  6. Для зняття процесів запального характеру при гінекологічних хворобах без використання лікарських препаратів потрібно пити чверть журавлинного соку перед їжею.
  7. Як додатковий засіб при туберкульозі приймати тричі на день перед їжею сік журавлини з медом. Також при туберкульозі рекомендується їсти склад з ягід журавлини, лляної олії і меду.

шкода журавлини

Для того, щоб не завдати шкоди вашому організму, перед початком вживання в їжу ягід журавлини, слід дотримуватися певних правил:

  1. Не слід приймати ягоди на голодний шлунок.
  2. Для збереження всіх вітамінів, під час приготування напою, журавлину не слід кип`ятити, тільки залити гарячою водою.
  3. Після кожного вживання ягоди попестити рот водою.

Якщо дотримуватися цих рекомендацій, то ваш організм отримає тільки корисні компоненти разом з цією чудовою ягодою, дозволяючи впоратися з низкою недуг.

журавлина користь і шкода для здоров`я

Відео: Морс КОРИСТЬ І ШКОДА

Відео: Все про користь журавлини

Відео: Журавлина. Корисні властивості

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!