Не їсти після 6 - ефект

не їсти після 6 ефект

Дуже поширена думка про те, що якщо перестати приймати їжу після 18.00, можна в короткі терміни стати стрункою і красивою. Чи так це, і наскільки це безпечно для здоров`я?

Чому не їдять після 6?

Формулювання «не їсти після 6 вечора» прижилася з давніх часів, коли у людей був зовсім інший графік життя. Якщо ви останній раз поїли в 18.00, а потім лягли спати о 22.00 - це, звичайно, ідеальний варіант. Але, як не шкода, більшість людей в сучасному світі змушені лягати пізніше - в кращому випадку ближче до півночі. А це створює занадто великий часовий відрізок без прийняття їжі, що дає небажані ефекти для організму в цілому.

Чим небезпечна дієта - не їсти після 6?

Коли ви довгий час не їсте, і при цьому відчуваєте реальний голод, організм вважає, що наступили важкі часи. Через це, щоб зберегти енергію і протриматися до наступного прийому (який буде невідомо коли), організм уповільнює всі обмінні процеси.




Коли на наступний день ви починаєте їсти як зазвичай (а то і більше, після вчорашнього голоду), організм не встигає так швидко перебудуватися, і обмін речовин залишається уповільненим. Через це витратити всю отриману з їжею енергію не вдається, і організм знову відкладає жир на проблемних зонах.




Більш того, тривале почуття голоду негативно впливає на здоров`я органів травлення і веде до розвитку гастриту та інших захворювань шлунково-кишкового тракту.

Ефект і результати дієти «Не їсти після 6»

Через те, що у вашому раціоні стало на один прийом їжі менше, а разом з тим і загальна калорійність харчування знизилася на 350-450 одиниць, зниження ваги дійсно може відбуватися. дієта не їсти після 6Однак через це ви сильно ризикуєте зіпсувати своє здоров`я.

Як правило, цей варіант харчування дійсно дає результати, але щоб убезпечити свій організм і не знижувати обмін речовин, візьміть за правило випивати склянку 1% кефіру за дві-три години до сну. Це дозволить вберегти ваш шлунок і не порушувати природний метаболізм.

Не забувайте про те, що це не єдиний спосіб скорегувати вагу. Набагато природніше для людини харчуватися невеликими порціями 4-5 разів на день в один і той же час, закінчуючи останній прийом їжі за 3-4 години до сну. Якщо ви лягаєте спати опівночі, цілком доречно повечеряти близько восьмої години вечора, а якщо побачити перший сон має бути тільки о першій годині ночі - тобто можна аж до 22.00.

Відео: Звичка 31. Не їсти після шостої вечора

Відео: Не їсти після 6 / Не їсти після 18 00. Дієта для схуднення - НЕ є на ніч. Juliy @

Відео: Як запрограмувати себе, щоб не їсти після 6?

Відео: Схуднення мами і доньки. Їсти чи не їсти після 6? Як я харчуюся протягом дня?

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!