Вітаміни для жіночого здоров`я

вітаміни для жіночого здоров`я

За задумом природи, людина повинна отримати вітаміни для здоров`я з їжі. Однак в сучасних умовах їжа містить все більше шкідливих добавок і все менше овочів і фруктів. Щоб підтримувати крихкий баланс, слід додатково приймати вітаміни для жіночого здоров`я. Вони не тільки зміцнять імунітет, але і сповільнять процеси старіння, а також посприяють підтриманню необхідного рівня жіночих гормонів. Особливо важливі вітаміни для тих, хто відчуває дискомфорт під час критичних днів.

Вітаміни для здоров`я

Вітаміни для здоров`я жінки особливо важливі, адже їх недолік може привести до гормонального збою. Якщо ви не вживаєте в день 4-6 порцій овочів і фруктів, то ваша потреба у вітамінах досить висока.




Головні вітаміни для краси і здоров`я - це А, Е і С. Ви можете приймати їх окремо, а можете в комплексі (Аевіт, Тріавіт і т.д.). Вони сприяють регенерації тканин і шкіри, сповільнюють процеси старіння і вікові зміни. Такі вітаміни варто приймати в другій половині менструального циклу, оскільки вони сприяють відновленню гормонального рівноваги.

Не менш важливі і вітаміни В6, В9 і В12, які можна отримувати з пивних дріжджів, Мульти-табс В-комплекс, Беррока, Вітрум-Суперстрес і інших аналогічних препаратів. Вони відмінно підходять для прийому в першій половині менструального циклу і покращують гормональний фон. До того ж, їх прийом знижує втрату корисних речовин, яка відбувається разом з крововтратою.

Якщо у вас спостерігається передменструальний синдром, стреси, випадання волосся і зміни в структурі шкіри, варто приймати вітамінно-мінеральні комплекси - «Персональна місячна система Посилена формула» LADY`S FORMULA, Іммедін, Інні.

Застосовуючи вітаміни за призначенням, ви допоможете своєму організму справитися з будь-якими обставинами!

Відео: ВІТАМІНИ / МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ВІТАМІННИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ЖІНОЧОГО ЗДОРОВ`Я

Відео: 16.05 - Вітаміни молодості і краси для жіночого здоров`я

Відео: Салат "вітамін" Для Чоловічого Здоров`я і Жіночої Краси

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!