Вітаміни для краси

вітаміни для краси

Красива, значить, здорова. Саме так підсвідомо думає чоловік, побачивши привабливої жінки. Нічого дивного в цьому немає. В ході еволюції, самці повинні були за зовнішніми ознаками вибирати собі найбільш здорову самку. Звідти і пішли канони краси. Сьогодні - це залишилося в нас як підсвідоме мислення, але ви ж не будете сперечатися про те, що глянсова шкіра, без висипань і жирного блиску не тільки красива, але і говорить про внутрішній здоров`я її власниці?

А значить, нам треба підібрати правильні вітаміни для краси і здоров`я.




Вітамін А - Це відомий антиоксидант і компонент практично всіх вітамінних добавок для краси. Він дає нашій шкірі пружність, еластичність і «рятує» від вугрів і зморшок. Ретинол бореться з вільними радикалами в організмі, він покращує зір і захищає від передчасного старіння організму.




Група вітамінів В - Кращі вітаміни для краси жінок не можуть обійтися без їх наявності. Коротко про їх функції:

  • молодість шкіри;
  • колір волосся (і боротьба з сивиною);
  • загоює рани;
  • зволожує шкіру;
  • борються з лущення;
  • зміцнюють волосяні фолікули;
  • позбавляють від лупи;
  • беруть участь в ліпідному обміні.

третій антиоксидант і вітамін для жіночої краси - це аскорбінова кислота. Всі ми стикалися з «anti age» засобами на прилавках косметичних магазинів і аптек. Всі вони розхвалюють себе за зміст колагену. А між тим, колаген виробляється в нашому організмі під впливом вітаміну С. Висновок: вітамін С продовжує молодість і пружність шкіри, має анти целюлітну дію. Крім того, аскорбінова кислота сприяє загоєнню ран, зміцненню кровоносних судин, позбавлення від шкідливих, вільних радикалів, а також прискорює схуднення (якщо ви докладете до цього процесу зусилля).

Ось, три головних вітаміну для жінок. Але прийом виключно цих компонентів ще не вирішить всі проблеми такої проблемної жіночої зовнішності. Харчування має бути збалансованим і різноманітним, а щоб допомогти досягти вітамінного різноманіття, пропонуємо вам ознайомитися зі списком вітамінних добавок для жінок.

Список вітамінних комплексів

  1. Вітрум Бьюті.
  2. вітаміни для краси жінки
  3. Леово Womanlife.
  4. Wellness Pack Oriflame.
  5. Inneov.
  6. Nature Way, Alive.
  7. Opti-Women.
  8. 21st Century Health Care.
  9. Дріжджі пивні з залізом.
  10. Жіночий лікар № 60.
  11. Інні сонце.
  12. Компливит для жінок.

Відео: Вітаміни краси-вітаміни для здоров`я

Відео: Вітаміни краси-вітаміни для здоров`я

Відео: Як приймати вітаміни для молодості і краси - Все буде добре

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!