Чим корисні сушені фініки для здоров`я?

чим корисні сушені фініки для здоров`я

Приємні на смак сушені плоди фінікової пальми з давніх часів вважався справжнім «хлібом пустелі». Люди, які живуть в безпосередній близькості з даними плодами, застосовують їх практично скрізь, як в їжі, так і в лікувальних зілля. Цей фрукт має безліч корисних речовин в своєму складі і тим самим володіє великою популярністю в різних країнах. Борці за правильне харчування прекрасно знають, чим корисні сушені фініки для їх здоров`я. І до доповнення, даний фрукт дуже ароматний і солодкий, що вважається знахідкою для дітей і дорослих ласунів.

Жіночий організм і сушені фініки, користь чи шкода?

Будь-яка жінка або дівчина, пристрасно бажає виглядати стрункою і підтягнутою. фініки, є одним з підвидів сухофруктів, і тому відмінно вписуються в будь-який дієтичний раціон. Хоча вони і досить калорійні, їх рекомендується вживати в ті моменти, коли дуже хочеться поїсти солодкого. Відмінна альтернатива шоколаду, тістечок і іншим шкідливим продуктам. Але це ще не все.

Сушені фініки дуже корисні для здоров`я жінки, адже вони допомагають знизити ризик виникнення раку молочної залози. За рекомендацією лікарів, жінкам старше сорока років, слід включати в свій щоденний раціон невелику жменю даних сухофруктів. Не варто забувати, що вони багаті вуглеводами, фруктозою та глюкозою, що дозволяє отримати організму необхідні вітаміни для припливу сил. Для жінок, це ще одна корисна властивість сушених фініків, особливо в період менструації. Як відомо, саме в ці дні занепад сил і поганий настрій забезпечено для будь-якої жінки.




Корисні властивості продукту можна виділити в період вагітності або лактації. Невелика кількість сушених фініків дозволяє скорочувати матку в прискореному режимі, а також, сприяє зупинки кровотечі. При годуванні груддю, поліпшується якість молока і його кількість, але не варто перестаратися, точна кількість сухофруктів на одну добу, можна уточнити у вашого лікуючого лікаря.

Користь сушених фініків




Як і багато інших фруктів, фінік має масу позитивних властивостей. Вони мають противірусну ефектом при простудних захворюваннях, таких як застуда, грип, ангіна. При початкових стадіях бронхіту, їх приймають для виведення з організму мокротиння, підняття імунітету і життєвих сил.

Сушені фініки мають корисні властивості при серцевих захворюваннях, допомагають поліпшити мозкову діяльність. Насиченість фтором, дозволяє обмежувати можливість розвитку карієсу і зменшує кількість бактерій в ротовій порожнині. Якщо точно знати, чим корисні сушені фініки, можна запобігти безлічі захворювань на початковій стадії. З давніх часів, їх використовували для лікування багатьох хвороб і на сьогоднішній день збереглася велика кількість рецептів народної медицини від різних недуг. Тільки є одна вада, для приготування лікувальних нектарів часто використовується свіжий продукт, і це є складністю для деяких населених пунктів.

чим корисні фініки сушені

При питанні, чи корисні сушені фініки, варто пам`ятати про деякі протипоказання. Особиста непереносимість, цукровий діабет, хронічний гастрит або виразка. Люди з сильним ожирінням також повинні утриматися від даної солодощі, хоча, їх вживання можливо після консультації зі своїм особистим дієтологом.

Цей сухофрукт відмінно підходить для компотів і на додаток до деяких страв. Справжня господиня обов`язково матиме його у себе в холодильнику, для підтримки свого імунітету та імунітету всієї своєї родини.

Відео: Корисні цукерки із сухофруктів і меду / Сandy with nuts and dried fruits

Відео: Вибираємо фініки - Все буде добре - Випуск 562 - Все буде добре 10.03.2015

Відео: Фініки: склад, корисні властивості для здоров`я

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!