Чим шкідливі чіпси?

ніж шкідливі чіпси

Натуральні чіпси - це смажена картопля. А ось ті аналоги, які продаються в яскравих упаковках, складно віднести до цієї категорії. У них настільки багато різних хімічних добавок, що навіть одноразове їх вживання може завдати шкоди організму. Розглянемо більш конкретно, ніж шкідливі чіпси.

Чому шкідливо їсти чіпси?

Розглянемо ідеальний варіант: вам вдалося знайти на полицях магазину чіпси, які дійсно зроблені з картоплі. Але що ж змушує навіть цей, найоптимальніший варіант бути шкідливим? Перше, що потрібно згадати, це велика кількість дешевих рослинних жирів, які використовуються при обсмажуванні. У них - і порожні калорії, і канцерогени, і токсини. Регулярне отруєння організму цими речовинами може спровокувати розвиток раку.




На кожні 100 г чіпсів припадає близько 500 ккал, що дорівнює приблизно половині денного раціону стрункою жінки середнього зросту. До того ж, левова частка харчової цінності припадає саме на жири. Через це регулярне вживання чіпсів швидко призводить до появи зайвої ваги і навіть ожиріння.




Більш того, до складу кожних чіпсів входять смакові добавки - це, звичайно, чиста «хімія». Більш того, щоб зробити їх більш популярними, виробники додають в їх склад глютамат натрію - підсилювач смаку. Саме він і робить чіпси такими смачними, і більш того, породжує залежність, змушуючи людини знову і знову купувати такий продукт.

Наскільки шкідливі чіпси?

Будь-які чіпси шкідливі для здоров`я, але найбільш шкідливими визнані ті, які роблять не з картоплі, а з картопляного борошна. Цей продукт набагато дешевше, але в той же час в ньому набагато більше хімічних добавок, які зашлаковують організм. Більш того, в будь-яких чіпсах занадто багато солі, яка утримує воду в організмі, провокуючи набряки і перевантажуючи серцево-судинну систему. А найголовніше - в чіпсах немає жодного корисного речовини. Саме тому такий продукт потрібно повністю виключити зі свого раціону.

Відео: КТК Дівчинка померла через звичайних чіпсів

Відео: Хочу все Знати! Чи шкідливі чіпси для здоров`я

Відео: З чого складаються і наскільки можуть бути шкідливі газовані напої і чіпси

Відео: ЧОМУ ЧІПСИ ШКІДЛИВІ ДЛЯ ЗДОРОВ`Я?

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!