Корінь імбиру для схуднення: відгуки

корінь імбиру для схуднення відгуки

Зараз більшість людей вже не схильні приймати на віру всю інформацію, яку бачать у відкритих джерелах. Багато перед тим, як пробувати схуднути з імбиром, читають відгуки, щоб краще розібратися, де - рекламний трюк, а де - реальна інформація.

Чи ефективний імбир для схуднення?

Незалежно від того, що ви приймаєте - корінь імбиру або настоянку, сушений або мелений варіант цього продукту, в ньому незмінно присутня особлива пекучість і своєрідний пряний смак. імбир в будь-якому вигляді змушує серце працювати активніше, кров - циркулювати швидше, а обмін речовин прискорюється до дуже високих показників.

Саме швидкий метаболізм дозволяє організму витрачати більше енергії. Навіть при невеликих фізичних навантаженнях і легкому обмеженні раціону (відмова від солодкого, жирного, мучного) це дозволяє домогтися ефекту дефіциту калорій, який і змушує організм розщеплювати жирові запаси і використовувати їх для виробництва життєвої енергії.

Багатьох цікавлять пропорції кореня імбиру для схуднення в напоях і блюдах. У цьому універсального ради не буває - підбирайте такий варіант, який буде приємний вам на смак. Пам`ятайте, засіб для прискорення схуднення не повинно викликати дискомфорту!

Корінь імбиру для схуднення: відгуки

Розглянемо відгуки, які залишають люди, вже спробували використовувати імбир як засіб для схуднення, щоб оцінити реальну ефективність.

«Я кожен день п`ю чай і каву з додаванням меленого імбиру і кориці! За місяць скинула 3 кг. Але я ще на степ-аеробіку ходжу 2 рази в тиждень, так що не знаю, що мені допомогло.»

Альбіна, 38 років, комірник (Челябінськ)





«П`ю імбирний чай сьомий день, з кожним днем у мене все більше і більше біль в шлунку ... мабуть, у мене є якесь протипоказання. З завтрашнього дня кидаю пити. Раціон не міняла. Змін за цей термін немає ніяких.»

Ольга, 24 роки, журналіст (Москва)


«Чай імбирний на дух не переношу, зате маринований дуже люблю! В останні два тижні намагалася його кожен день є, ще вечеряю не пізніше 18.00. Мабуть, процес пішов, скинула 800 грам.»

Вероніка, 19 років, студентка (Томськ)





«Я стала в будь-яку страву, в супи, в салати, гаряче, класти імбир мелений. Харчуюся так вже 2 тижні, мені подобається! Плюс відмовилася від мучного та солодкого. Схудла поки на 2 кілограми, але мені її худнути і худнути!»

Тамара, 52 роки, продавець (Тольятті)


«Після пологів поправилася, вже три роки минуло, а я все в норму не повернуся. Взялася за себе: стала бігати вранці, є тільки овочі, м`ясо нежирне і молочку, і ще імбирний чай п`ю. Результат вражає, за місяць скинула 5,5 кг, для мене це досить багато, всього 60 кг важу.»

Катерина, 26 років, оператор в банку (Казань)

«Пила імбирний чай по 4 рази в день цілий місяць, змін ніяких! Напевно, він без дієти не працює, або просто мені не допоміг. Буду далі пити, мені він сподобався.»

Світлана, пекар, 36 років (Білгород)


«На початку вагітності різко стала одужувати, ще й токсикоз мучив. Лікар порадила імбир від токсикозу. Дивно, але вага стала прибувати повільніше! Потім вже вичитала, що це імбир для схуднення "винен". Зараз вже на 8-му місяці, мені його поки не можна, але після пологів знову буду пити, щоб фігуру повернути.»

імбир для схуднення відгуки

Інна, викладач, 29 років (Юрга)


«Ніяк не могла позбутися від 2-х кілограмів останніх, на 10 схудла на правильному харчуванні, а два останній не йшли! Стала пити імбир, за пару місяців повільно, але вірно розсмокталися! Фігура нарешті в нормі. Я щаслива!»

Аріна, дизайнер, 22 роки (Тюмень)


Як бачите, корінь імбиру відгуки збирає найрізноманітніші. Одним це засіб підходить краще, іншим - гірше, проте цей продукт дає яскраві результати в комплексі з дієтою або спортом.


Відео: корінь імбиру для схуднення відгуки

Відео: корінь імбиру для схуднення відгуки

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!