Імбир для схуднення: відгуки

імбир для схуднення

Багато господинь використовують імбир, як приправу в своїх кулінарних шедеврах, але сьогодні не про це. Пропонуємо розібрати ще одне дивовижне застосування імбиру - для схуднення. Щоб ви зрозуміли, що інформація, яку ви прочитаєте правдива, і що імбир для схуднення реально допомагає, нижче представлені відгуки, але спочатку кілька порад.

Поради

  1. Якщо ви хочете схуднути, то вам необхідно знизити кількість споживаної їжі, а для цього зменшити свій апетит. Тут порада дуже проста - за півгодини до їжі випийте чай з імбиром для схуднення. Крім того, що ви з`їсте менше, ви ще й прискорите свій метаболізм.
  2. Багатьох після того, як вони вперше спробували такий чай, кидає в жар, але це цілком нормально. Тут одна рекомендація - починайте з невеликих доз.
  3. Імбир відмінний засіб проти целюліту, так як він позбавляє вас від жиру і розгладжує вашу шкіру.
  4. Такий напій краще не пити у великих кількостях перед сном, так як заснути вам буде важкувато.
  5. Порошок імбиру для схуднення менш ефективніше свіжого кореня.

Відгуки

Щоб розібратися в правдивості інформації, ми знайшли людей, які випробували на собі дію імбиру для схуднення і надаємо вам їх відгуки:

«Давно чуючи, що імбир корисний для здоров`я, але не знала, що з його допомогою можна схуднути. Так дотримуючись рекомендацій, я пила імбирний напій і схудла на 7 кг, а крім цього підлікувала нежить. »

Олена, 26 років, лікар-логопед (м Ногінськ)


«Не вірила поки не спробувала, хоч імбир і трохи гіркуватий, і до його смаку необхідно звикнути, але результат того вартий, мінус 10 кг. Ніколи не думала, що просто від чаю, без будь-яких посилених тренувань можна втратити зайву вагу. Всім рекомендую, не пошкодуєте. »

Оксана, 31 рік, програміст (г. Белгород)





«Не знаю, я просиділа на имбире більше місяця, але так і не дочекалася хоч якогось результату, що мене засмутило, ще й тому, що сам смак імбиру мені вкрай не приємний.»

Галина, 38 років, вихователь (м.Кіровоград)


«Купувала на ринку овочі і випадково побачила якийсь корінь, продавщиця сказала, що це імбир. Так як у мене був нежить, а я знала, що імбир допомагає в таких випадках, купила корінь і відразу ввечері заварила в термосі напій, який почала щодня пити. Так мало того, що я позбулася своїх проблем з носом, так я ще й схудла, несподівано для себе, на 9 кг. »




Сабріна, 39 років, режисер (м Володимир)

«При своєму способі життя мені досить прибрати кілька продуктів або скоротити порції і вага знижується без особливих зусиль, так як у мене дуже хороший обмін речовин. Коли мені в черговий раз знадобилося скинути пару кілограм, то вирішила провести експеримент з горезвісним імбиром і взагалі не помітила ніяких результатів. Брала 3 тижні - марно. »

Світлана, 30 років, масажист (Комсомольск)


«Я не здивована результатом і ні краплі не сумнівалася, так як про імбир знаю, практично, все. Його користь не піддається сумніву, і я завжди при його допомоги привожу себе в форму. Звичайно, якщо не відходити від холодильника, то імбир не допоможе, а при нормальному, здоровому харчуванні скинути вагу, додаючи в раціон імбир - дієво і ефективно. »

Владислава, 28 років, супервайзер (м.Москва)


«Довго звикала до незвичайного смаку, але в підсумку полюбила цей чудо-корінь і душею і тілом, а все після того, імбир для схуднення відгукияк при його допомоги скинула свої злощасні 10 кілограм за 2 місяці. Тепер імбир - обов`язковий інгредієнт для приготування кави або чаю не тільки для мене, але ідля всієї родини. »

Тетяна, 33 роки, бармен (м.Сочі)


Імбир до нас прийшов з вотока, а, як відомо, там відсоток людей страждаючих надмірною вагою один з найнижчих на планеті. Виходячи з цього, в поєднанні з відгуками можна зробити висновок: імбир для схуднення ефективний, але при дотриманні культури харчування, відмови від переїдання і, хоча б, мінімальної рухової активності. При споживанні кілограмами тортів запиті солодкими газованими напоями, імбир безсилий, як і будь-який інший засіб для схуднення.

Відео: Імбир для схуднення - відгуки

Відео: Імбир Чай для схуднення Відгуки [Чай для схуднення Відгуки]

Відео: Імбир для схуднення. Імбир для схуднення відгуки

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!