Чи корисний зелений лук?

корисний зелений лук

Правильний раціон харчування повинен складатися з цінних і корисних для здоров`я продуктів, також він повинен відповідати способу життя. Про користь зеленого лука людству відомо з далеких часів. Найчастіше ми задаємо собі питання, а чи корисно їсти зелену цибулю і що в ньому міститься.

Чим корисний свіжий зелений лук?

Зелену цибулю за змістом дуже багатий мінералами і вітамінами. У їх числі каротин, який захищає дихальні шляхи від запалення і робить нашу шкіру красивою, цинк допомагає в зміцненні волосся, а кальцій і фтор дуже необхідні для здоров`я зубів. Протизапальні властивості широко застосовуються в фармацевтиці. Такий лук збільшує апетит і виділяє травний сік, що допомагає процесу травлення. Калорійність даного продукту дуже низька, тому що стежать за своєю фігурою можуть сміливо класти його в різні страви.

Чим корисні пір`я зеленої цибулі?




Пір`я включають набагато більше вітамінів, ніж нижня частина. Після довгої зими по весні практично у всіх нас авітаміноз, поповнити запаси вітаміну C допоможуть саме вони. Адже в ста грамах міститься добова норма для дорослої людини. Хлорофіл, який є в пір`ї, необхідний організму для кровотворення. Свіжа зелень впорається з профілактикою простудних захворювань і стане на заваді виникненню захворювань раку. корисно їсти зелену цибулюНайкорисніше та цінне в пір`ї зеленої цибулі знаходиться на відстані 10 сантиметрів від білої частини.




Зелену цибулю разом з пір`ям завжди є доповненням до страв в силу своєї пікантності і гостроті. Він додається в салати, овочеві, м`ясні страви, до супів і соусів.

Вітаміни - круглий рік

У наші дні зелена цибуля можна купити практично в кожному супермаркеті і цілий рік, а ще його можна виростити на підвіконні. Величезна перевага цього лука - його великий термін зберігання. Звичайно ж кожен має право робити вибір на користь того чи іншого продукту, але з огляду на доведені властивості свіжої зеленої цибулі можна і взимку, і влітку підтримувати своє здоров`я.

Відео: Про хитрість зберігання зеленої цибулі.

Відео: ЧИМ КОРИСНИЙ ЗЕЛЕНИЙ ЛУК?

Відео: Ранній зелена цибуля в городі без теплиці. весняні посадки

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!