Користь зеленої редьки

Користь зеленої редьки

Зелену редьку на прилавки магазинів привозять з південних країн Середземномор`я. Цей овоч зовні схожий на звичну чорну редьку, але має ніжний зеленим кольором. Доступність і привабливий вигляд овоча змушують багатьох покупців задуматися про те, чи корисна зелена редька.

Властивості і калорійність зеленої редьки

Користь зеленої редьки обумовлена її хімічним складом. Цей овоч містить безліч активних речовин, позитивно впливають на здоров`я людини, антибактеріальні компоненти, імуностимулятори. Особливо корисна зелена редька для людей, які страждають від хвороб очей і нервової системи.




У зеленій редьці високий вміст вітамінів А, РР і групи В. Вони необхідні для хорошого обміну речовин, функціонування внутрішніх органів, регенерації тканин. Наявність в зеленій редьці з`єднань калію сприяє поліпшенню стану серцево-судинної системи.

Залізо, що міститься в овочі, нормалізує процес виробництва червоних кров`яних тілець. Кальцій - допомагає зміцнити кісткову тканину і зубну емаль.

Завдяки наявності великої кількості фітонцидів зелена редька показана при ангіні та застудних інфекцій. Її можна вживати для профілактики в період епідемії - активне антибактеріальну дію фітонцидів допоможе зберегти здоров`я.

Користь зеленої редьки очевидна і для хворих на цукровий діабет. Цей овоч сприяє нормалізації в крові рівня цукру. Ще одне грізне захворювання, яке допомагає запобігти зелена редька - це атеросклероз.

Калорійність зеленої редьки дуже мала і становить 32 ккал на 100 г продукту. Саме тому, а також, завдяки здатності цього продукту прискорювати метаболізм, зелена редька корисна для схуднення.

Відео: СМАЧНИЙ І ПРОСТИЙ салат з ЗЕЛЕНІЙ редька, морква І СИРОМ ЯК ПРИГОТОВИТЬ салат з ЗЕЛЕНІЙ РЕДЬКОЮ

Відео: Корисний салат із зеленої редьки і моркви

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!