Жіночі вітаміни

жіночі вітаміни

Якщо ви справжня жінка, то просто зобов`язані піклуватися не тільки про свою зовнішню привабливість, але і свій стан здоров`я. Ви напевно в курсі, що потреби в вітамінах для жіночого здоров`я змінюються разом з етапами вашому житті. Не можна забувати про таке поняття, як жіночі вітаміни, формуючи свій раціон.

Кращі жіночі вітаміни




Давайте розглянемо основні корисності для прекрасних дам і з`ясуємо, які саме продукти є джерелами їх здоров`я. Жіночими спортивними вітамінами взагалі вважаються всі життєво необхідні вітаміни, нижче - їх перелік. Тут ми також дамо рекомендації, які саме вітаміни слід приймати жінкам різного віку. Ось їх перелік:

  1. Вітамін А - Справжній вітамін жіночої краси і енергії, він не тільки бореться з вільними радикалами, а й підтримує густоту і блиск волосся, допомагає добре працювати імунітету, підвищує гостроту зору, повертає шкірі еластичність. Харчовими джерелами вітаміну А є дині, морква, абрикоси, брокколі, капуста листова і звичайна, персики, гарбуз. Потрібен цей вітамін в будь-якому віці.
  2. кислота аскорбінова допомагає формуватися кров`яним тельцям, підвищує увагу і концентрацію. Коли тіло починає старіти, йому особливо необхідний вітамін С, адже він дарує енергію. Отримати його можна, коли їмо цитрусові, ківі, полуницю, томати.
  3. кращі жіночі вітаміни
  4. Вітамін Е уповільнює процеси старіння, рекомендований жінкам після сорока. Його ми візьмемо з рослинної олії, риб`ячого жиру, горіхів.
  5. Вітаміни В6, В12 і кислота фолієва потрібні всім, особливо майбутнім мамам. Якщо зараз ви в щасливому дітородному віці, вам точно потрібно їсти більше продуктів з фолієвою кислотою і вітамінами В. В12 вважають вітаміном жіночого лібідо, він допомагає залишатися сексуальною. Отримати вітаміни групи В можна з шпинату, зелені, авокадо, бананів, квасолі і гороху.
  6. Якщо ж ви наближаєтеся до клімактеричного віку, вам слід збільшити споживання вітаміну Д, саме він збереже сильними кістки і зуби.

Як бачите, основних, вкрай важливих для жінок будь-якого віку вітамінів не так вже й багато, проте всі представниці прекрасної статі просто зобов`язані стежити за дозами цих речовин у своєму організмі, щоб завжди залишатися здоровими і привабливими.

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!