Які вітаміни пити навесні для енергії?

які вітаміни пити навесні для енергії

Після довгої зими в зв`язку з хронічним занепадом сил у багатьох виникає питання, які вітаміни пити навесні для енергії. Їх не так багато, але знати про них слід усім, хто дбає про своє здоров`я.

Які вітаміни необхідні для підвищення енергії і настрою?

Основні вітаміни для підняття тонусу і енергії - це С, А, Д, В1, В7.

  1. Аскорбінова кислота (вітамін С)- при його сприянні в організмі виробляється речовина норадреналін, яке і відповідає за підняття нашого настрою. Присутній в шипшини, цитрусових, свіжих ягодах, капусті, ківі, листі шпинату.
  2. Бета-каротин (вітамін А) виступає в ролі антиоксиданту. Він нормалізує і покращує роботу всіх систем організму. Присутній в моркві, гарбузі, брокколі, яєчних жовтках, печінці, риб`ячому жирі.
  3. Холікальцеферол (вітамін Д) Підтримує в порядку судини і систему кровообігу. Якщо його не вистачає, то в організм не надходить достатня кількість кисню і клітини починають голодувати. Присутній в пісної яловичини, жирній рибі, печінки тріски, молоці, свіжої зелені.
  4. Тіамін (вітамін В1) і біотин (вітамін В2) надають стимулюючу дію на нервову систему, підвищують працездатність, допомагають засвоювати незамінні амінокислоти, нормалізують вуглеводний обмін, Містяться в молочних продуктах, горіхах, бобових, пророщені зерна, цвітній капусті, помідорах.
вітаміни для підняття тонусу і енергії

Кращі аптечні вітаміни для енергії і бадьорості




Отримати з їжі необхідні для сил і енергії вітаміни не завжди можливо, адже щоб вони добре засвоїли організмом, необхідні ще й різноманітні мінерали. Тому має сенс придбати в аптеці спеціальні полівітамінні комплекси.

Найбільш відомими і популярними вітамінами для додання сил і енергії є «Алфавіт Енергія», «Комлівіт», «Мультитабс», «Вітрум Енерджи», «Денамізан».




«Алфавіт Енергія» представляє собою натуральну вітамінну добавку на базі рослинних інгредієнтів. До його складу входять всі необхідні речовини, а також цінні мікроелементи - цинк і селен. Тому препарат можна використовувати для комплексного лікування весняного авітамінозу.

«Вітрум Енерджи» допомагає боротися з апатією, підвищує витривалість, покращує мозкову діяльність.

«Дінамазін» заряджає енергією, достатньою для цілого робочого дня, має антиоксидантну дію на клітини. Містить бета-каротин, вітамін С, групу В, цінні амінокислоти і мікроелементи.

Відео: ВІТАМІНИ ДЛЯ КРАСИ і здоров`я: ЩО Я П`Ю? Список коліс і БАДів

Відео: Які вітаміни пити навесні для здоров`я, краси і стрункості?

Відео: Енергія успіху - VIP

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!