Чим шкідливі для фігури напівфабрикати?

Чим шкідливі для фігури напівфабрикати

У сучасному світі людина намагається полегшити своє життя, придумуючи різні гаджети, побутові прилади і т.п., це торкнулося і продуктів харчування. Сьогодні практично в будь-якому магазині можна купити напівфабрикати: котлети, пельмені, вареники, сирники, млинці і так далі. Адже це так просто поклав на сковороду, кілька хвилин і вечеря готова, це ідеальне рішення для ледачих або зайнятих людей. Але у кожної медалі є дві сторони, тому легкість приготування напівфабрикатів повністю перекреслюється їх шкодою для здоров`я і фігури.

Продукти з сюрпризом

Якщо розглянути склад напівфабрикатів, то інформація абсолютно не радує. Такі продукти містять багато шкідливих жирів і легких вуглеводів, а також сіль і підсилювачі смаку, все це негативно позначається на здоров`я і фігуру будь-якої людини. Ось, наприклад, домашні котлети, приготовані з курячого фаршу можна вважати цілком дієтичним блюдом, так як інгредієнти для їх приготування використовувалися тільки натуральні і низькокалорійні. Що не можна сказати про куплені котлети в супермаркеті, в складі таких котлет неодмінно знаходиться багато жиру, сої, а значить, калорійність такого продукту зашкалює.




У напівфабрикатах міститься глутамат натрію, який по суті є канцерогеном, а його вплив на організм призводить до плачевних результатів. Крім цього барвники і стабілізатори, які містяться в напівфабрикатах, негативно впливають на імунітет, а також викликають різні алергічні реакції. Якщо будете часто їсти такі продукти, то вже через деякий час ваше здоров`я значно погіршиться.

Шкода найбільш популярних напівфабрикатів

Пельмені. Навіть домашні пельмені шкідливі для фігури, так як поєднують у собі м`ясо і тісто, а таке поєднання важко перетравлюється в шлунку. У покупних пельменях можна знайти рослинний і навіть генетично модифікований білок, а він негативно позначиться не тільки на вашій фігурі, але і на здоров`я.




Напівфабрикати з м`яса або риби, наприклад, котлети, голубці і т.п. У таке м`ясо недобросовісні виробники додають багато сала, рослинний білок, жир. Все це неодмінно відіб`ється на здоров`я і фігуру.

Харчові добавки, які використовуються в напівфабрикатах

Якщо в складі продуктів ви побачите такі добавки, ні в якому разі не купуйте їх:

  1. Нітрат натрію (Sodium Nitrate) крім напівфабрикатів міститься в беконі, сосисках і ковбасі. Цей канцероген може викликати рак.
  2. Бутильований оксіанізол (BHA) і бутильований оксітолуол (BHT) можна також знайти в жувальній гумці, чіпсах, сухариках, а також в сухих сніданках. Ці оксиданти негативно впливають на організм людини і сприяють появі раку.
  3. Пропілгалат (Propyl Gallate) крім напівфабрикатів його можуть додавати в супи і вермішель швидкого приготування. Ця добавка теж може привести до появи онкозахворювання.
  4. Глутамат натрію - добавка підсилює смак і запах не тільки напівфабрикатів, а й інших продуктів. Вживання такої їжі викликає головні болі, нудоту і проблеми з нервовою системою. До того ж глукамат викликає звикання, і натуральні продукти будуть здаватися вам абсолютно позбавленими смаку.
  5. Чим шкідливі для фігури полуфабрікати1
  6. Аспартам (Aspartame) необхідний для того, що продукт вийшов солодким. Така добавка може викликати діарею, проблеми з нервовою системою, а також більш важкі наслідки.

Геть лінь

Сподіваємося, ви зрозуміли, що напівфабрикати - є хорошим вибором для харчування. Тому готуйте їжу самостійно, використовуючи тільки натуральні продукти. М`ясо краще всього запікати в духовці, таким чином, блюдо вийде дієтичним і дуже смачним. Готуйте також на пару, щоб зберегти всі корисні речовини.

Відео: Заморожені овочеві котлети-напівфабрикати

Відео: Фастфуд та напівфабрикати

Відео: Теорія змови. "5 продуктів, від яких товстіють" (02.10.2016)

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!