Що їсти на вечерю при правильному харчуванні?

що є на вечерю при правильному харчуванні

Правильне харчування має бути дробовим, що важливо для підтримки обміну речовин і для боротьби з голодом. Щоденне меню повинно обов`язково включати вечерю, який є найлегшим прийомом їжі. Важливо розібратися, що є на вечерю при правильному харчуванні, щоб втрачати зайва вага і підтримувати вже досягнуті результати. Варто зауважити, що тривалі перерви в їжі призводять до того, що обмін речовин сповільнюється, виникають проблеми з травною системою і в результаті процес схуднення погіршується, а може і зовсім зупинитися.

Що з`їсти на вечерю при правильному харчуванні?

Меню вечірньої трапези має бути легким, щоб тільки вгамувати голод і не перевантажувати шлунок. При дробовому харчуванні калорійність меню не повинна бути більше 20-30% від загального добового значення.




Ідеальна вечеря при правильному харчуванні повинен включати:

  1. Молочні продукти. Меню може складатися з сиру, кефіру, йогурту і т.д. Що міститься в таких продуктах кальцій буде сприяти схудненню, а білок важливий для клітин і тканин.
  2. Овочі. До їх складу входить багато клітковини, яка важлива для роботи травної системи, а також різні вітаміни, мінерали та інші речовини. Їх можна їсти в свіжому, а також приготованому вигляді.
  3. Риба та морепродукти. До їх складу входять жирні кислоти, білок і кальцій - речовини корисні для схуднення і здоров`я.
  4. М`ясо птиці. У складі такого м`яса міститься мінімальна кількість жиру, але при цьому він містить корисний білок. Готувати м`ясо можна на пару, відварювати, запікати або тушкувати, наприклад, з овочами.
  5. яйця. Дозволяється їсти білок без жовтка, наприклад, яйця можна відварювати або ж готувати з них омлет.



З цього широкого асортименту продуктів можна приготувати багато різних страв, які підходять для вечері при правильному харчуванні при схудненні.

Під забороною знаходяться прості вуглеводи, це, наприклад, солодощі, картопля, солодкі фрукти і т.д. Уникайте страви, які будуть тривалий час перетравлюватися і провокувати здуття живота.

що з`їсти на вечерю при правильному харчуванні

Варіанти вечері при правильному харчуванні:

  • салат із зелених овочів і запечені морепродукти з сиром;
  • фарширована овочами риба і грецький салат;
  • омлет з помідорами і шматочок відварного філе;
  • парові курячі котлети і тушковані овочі;
  • рис і запечена риба;
  • тушкована куряча печінка, цільнозерновий хліб і какао;
  • філе індички з яблучним соусом, овочевий салат і чай;
  • телятина тушкована з грибами і салат із зелених овочів.

Відео: ПП ЩО Я ЕМ? | Моє харчування! | Сніданок-Обід-Вечеря-Десерт

Відео: Моє Харчування. Меню на 1 день.

Відео: приклад ЯК ПОХУДЕТЬ..прі правильне харчування

Відео: ЩО Є НА ВЕЧЕРЯ

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!