Яловиче вим`я - користь і шкода

яловиче вим`я користь і шкода

Коров`яче вим`я - не найпоширеніший і улюблений на відміну, наприклад, від печінки і серця, субпродукт. Хоча в кулінарній традиції народів, здавна ведуть кочовий спосіб життя - Монголів, киргизів, татар та інших - він займає значне місце. Багато хто й не знають про корисні властивості яловичого вимені і помилково вважають його несмачним і важким в приготуванні.

Чим корисно яловиче вим`я?




Цей субпродукт можна і варити, і смажити, і тушкувати, робити з нього фарш, начинку для пирогів і т. П. За смаком він нагадує мову або ніжний окіст. Вим`я обов`язково слід замочувати у воді на кілька годин, а потім відварювати не менше 60 хвилин з додаванням спецій, після чого його можна використовувати для приготування різних страв.

Користь яловичого вимені полягає в його високій поживності і дієтичні властивості. Фахівці з харчування рекомендують включати його в свій раціон худне людям - в ста грамах продукту міститься всього 172 калорії. Крім того:

  • цей субпродукт відмінно засвоюється і повністю перетравлюється;
  • в його складі представлені такі цінні речовини, як колаген та еластин, які благотворно впливають на здоров`я шкіри, волосся і нігтів, стимулюють процес їх природного відновлення;
  • вим`я багате на вітаміни В1 і В2, а також вітаміном РР;
  • в ньому також багато йоду і сірки, є калій, кальцій, натрій, залізо - в легкозасвоюваній формі;
  • продукт багатий білками, які здатні продовжувати молодість і підвищувати імунітет.

Шкода яловичого вимені

Крім користі і шкоди у яловичого вимені теж є, хоча він і порівняно невеликий. Це дуже швидко псуються субпродукт, тому при покупці слід бути гранично уважним. Несвіжим вим`ям можна серйозно отруїтися. Крім цього існує висока ймовірність появи індивідуальної непереносимості продукту.

Відео: 3 Сучье вим`я, суглоби, застуди, рани

Відео: як приготувати телячі легені

Відео: Нирки з соусом з вермуту і ресті з селери

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!