Користь яблук для здоров`я

користь яблук для здоров`я

Вже давно ні в кого не виникає сумнівів в користь яблук для здоров`я людини. Їх смак знайомий кожному з самого раннього дитинства. Яблука, крім смакових властивостей, володіють і унікальними цілющими. Завдяки насиченості солями заліза, цей фрукт є відмінним засобом від залізодефіцитної анемії і недокрів`я. Їх використовували в медичних цілях в стародавні часи, використовують і зараз. Корисні яблука для здоров`я як дітей, так і дорослих. Але ми поговоримо конкретно про користь цього фрукта для жінок.

Чим корисні яблука для жінок?

Корисні властивості яблук забезпечуються їх вітамінним складом. вітаміни С, А, групи В, які містяться в цих фруктах, роблять організм більш стійким до хвороб. Користь від яблука для жінок полягає в містяться в ньому фолієвої і пантотенової кислотах, біотин, які покращують стан шкіри, зміцнюють нігті і волосся.




Шалені грудьми жінки раніше добре знали про те, що при появі тріщин на сосках їм допоможе яблуко. Приклавши до хворого місця суміш з свинячого жиру і кашки зі свіжого яблука, можна швидко позбутися від цієї проблеми.




Сучасні жінки прекрасно знають, що яблука допоможуть позбутися від зайвих кілограмів на стегнах і талії, якщо замінювати вечерю яблуками і використовувати їх в якості корисних перекусів.

Відмінним засобом є яблука і для профілактики раку. При їх регулярному вживанні знижується ймовірність розвитку раку підшлункової залози і товстої кишки, злоякісних пухлин молочної залози та печінки. Вміщені в м`якоті яблук розчинні волокна знижують рівень холестерину, активно пов`язуючи жири. Особливо жінкам рекомендується вживати яблука в постменопаузі. У стиглих плодах міститься бор і флавоноїди флоридзин, які підвищують щільність кісток і зміцнюють їх.яблука для здоров`я Для жінок старше 40 років це дуже актуально, так як саме в цьому віці ризик розвитку остеопорозу значно збільшується.

Користь мочених яблук для здоров`я

Мочені яблука сприятливо впливають на організм людини, завдяки підвищеному вмісту в них аскорбінової кислоти, якої при вимочування стає в кілька разів більше. За рахунок вмісту вітаміну С у великій кількості мочені яблука роблять організм більш стійким до різних інфекцій, мають протизапальну дію. При правильному приготуванні вони збуджують апетит, прискорюють секрецію шлункового соку, посилюють перистальтику кишечника. Користь мочених яблук пояснюється ще й високим вмістом в них кальцію.

Відео: Користь яблук для здоров`я

Відео: Клімакс. Гірудотерапія. Щастя в сім`ї. Про користь яблук. Як впоратися із зубним болем

Відео: "Яблучний вікенд" - Фестиваль яблук. / Виставка собак.

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!