Продукти здорового харчування

продукти здорового харчування

Наше здоров`я прямо залежить від того, якою їжею ми харчуємося. З цим фактом сперечатися просто марно. Якісні (і відповідні!) Продукти харчування можуть зробити нас красивіше, здоровіше, розумніше, неякісні приведуть до зворотного ефекту. Правда важливо знати, що продукти здорового харчування злегка відрізняються для жінок і чоловіків (і нехай нас пробачать феміністки), просто різних статей, потрібно концентрувати свою увагу на різних речовинах.

Для жінок

Продукти для жіночого здоров`я повинні, перш за все, забезпечувати нормальний перебіг вагітності, тобто, бути сприятливим джерелом для вироблення жіночих статевих гормонів.




Для репродуктивної системи:

  • червона риба - містить омега-3 жирні кислоти, захищає від раку, хвороби Альцгеймера, депресії, викиднів, а також від серцево-судинних захворювань;
  • брокколі - бореться з надлишком естрогену, запобігаючи рак молочної залози.

Для краси:

  • грецький йогурт - продукт №1 для здоров`я і краси, підвищує імунітет і діє профілактично з синдромом подразненого кишечника;
  • червона квасоля - багата антиоксидантами, білком і клітковиною, допомагає в спалюванні жирів;
  • авокадо - знижує рівень холестерину і допомагає позбутися від жиру в області живота.

Для чоловіків

Продукти для чоловічого здоров`я повинні відповідати одному головному критерію - підвищувати рівень тестостерону. Сприяють виробленню цього гормону нежирне м`ясо, яйця, продукти бджільництва. Також чоловікам корисно іноді «пропустити чарочку» горілки, вина та коньяку, але в помірних кількостях, інакше ефект з тестостероном буде зворотним.

Є кілька компонентів здорового харчування чоловіки:

  • цинк - підвищує якість сперми, міститься в пшеничних висівках, морепродуктах, яловичої печінки;
  • фосфор - підвищує потенцію, міститься в рибі, цілісному молоці, яловичині;
  • вітамін Е - захищає від раку простати, міститься в рослинних оліях і зелених овочах.

Відео: ПРОДУКТИ НА ТИЖДЕНЬ | БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ | ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ |

Відео: Продукти для здорового харчування

Відео: Продукти здорового харчування

Поділися в соц мережах:

Схоже
Увага, тільки СЬОГОДНІ!